Parafia Św. Antoniego w Dąbrówce Małej

Wszystko o parafii

Kapłani

— Księża związani z parafią w Dąbrówce Małej —

Ks. Prob. Andrzej Noras

Ks. Prob. Andrzej Noras

Ur. 11.11.1959 r. w Imielinie.

Święcenia kapłańskie: 27.03.1986 r., Katowice.

Proboszcz w Dąbrówce Małej od 2003 r. Dziekan dekanatu Katowice-Bogucice.

Ks. Marek Urbanek

Ks. Marek Urbanek

Ur. 03.04.1965 r. w Mikołowie.

Święcenia kapłańskie 15.05.1999 r. Katowice.

Poprzednia parafia Mysłowice-Krasowy św. Józefa, wikary w Dąbrówce Małej od 2015 r.

Ks. Łukasz Wieczorek

Święcenia kapłańskie przyjął w 2015 roku w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach z rąk ks. abpa Wiktora Skworca.

Jako neoprezbiter przez trzy lata pełnił posługę w parafii św. Michała Archanioła w Siemianowicach Śląskich – Michałkowicach.

Zgodnie z dekretem biskupa ordynariusza od 30 sierpnia 2018 roku jest wikarym parafii w Dąbrówce Małej.

Ks. Senior Bernard Rottau

Ks. Senior Bernard Rottau

Ur. 04.12.1936 r. w Nowym Bytomiu.

Święcenia kapłańskie: 26.06.1960 r., Katowice.

Do 2003 r. proboszcz parafii św. Antoniego w Dąbrówce Małej.

Znajdź szybko, czego szukasz

— Wszystko o parafii —

Galeria zdjęć

— Najnowsze fotografie —